Jdi na obsah Jdi na menu
 


Můj pes

29. 10. 2017

     Sedím u PC a píšu konečně něco nového na naše stránky. Za mnou nedočkavě přešlapuje vnuk "dědo, už toho nechej a pojď se mnou něco dělat!".

"Hele, a co kdybys něco i ty napsal? Psát jsi se přece naučil už vloni!" Prcek na mě kouká, přebírá si to v hlavě a překvapí mě "tak jo, máš papír?" A tady je výsledek... surprise

 

20170610_120435.jpg

     Jsem Míša, kterému je 8 let a chodím do druhé třídy. Mám pejska a začnu příběhem. Byl hezký den a nás doma napadlo, že si koupíme pejska. Jeli jsme k jedné paní hezkou cestou. Byl tam i les. Měla hezká štěňátka. Dvě holky a jednoho kluka. Chtěl jsem toho kluka, ale už si ho zamluvili nějaký lidi. Tak jsme si nakonec vzali holku, ale mně to nevadilo. Byli tam i rodiče štěňátek i jejich teta. Ta za mnou pořád chodila a byla moc hezká. Naše holka byla taky hezká a strašně roztomilá. Ale to už jsme jeli autem domů. Doma se všichni radovali a byli šťastni. Byl večer a vymýšleli jsme jméno. Dali jsme jí jméno Trixí. A zatím jak jsme vymýšleli jméno, tak se Trixí počůrala!

Míša

trixi.jpg 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Nase Trixi

(Roubickova Iveta, 29. 10. 2017 20:37)

Krásné

Trixi

(babička, 29. 10. 2017 19:37)

Můj milý vnoučku, vidím, že v Tobě něco je a děda Ti nedal pokoj, dokud jsi mu nenapsal taky nějaké malé psaní. Moc se Ti to povedlo a je to pěkné vyprávění. myslím si, že ti teď děda nedá pokoj a budeš už muset psát pořád s ním. Takže by bylo dobré, kdyby jsi už začal přemýšlet, o čem napíšeš příště :-)