Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rok se s rokem sešel

22. 12. 2018

     Čas letí jako voda, opět je za námi jeden rok. Pro někoho dobrý, pro někoho zlý. Ale tak už to na tom světě chodí. Čas je neúprosný, ale spravedlivý, měří všem stejně! Sama, když se ohlédnu, uvědomím si, že rok 2018 pro mě nebyl ten nejpozitvnější.  Jak  po stránce pracovní, tak i po té soukromé. Až když procházíte těžkým obdobím, člověk si uvědomí, že to jediné, co je v životě nejdůležitější, je zdraví a rodina.

     Jako dítě si pamatuji, jak byl ten vánoční čas kouzelný. Lidé si byli blíž, byli k sobě milejší. Výlohy obchodů se pyšnily výzdobou a do ulic byla slyšet příjemná vánoční hudba. Jako by se čas na chviličku zastavil, vánoční atmosféra vás pohladila po tváři a ve vlasech člověk cítil jemný závan té sváteční chvíle.

Nostalgie? Obzvláště v mém věku, řeknete si. Ale bylo to tak. A to ještě v dobách, kdy my sami s Petrem jsme již měli malé děti.

A dnes? Ptám se sama sebe, kam se vše podělo? Lidi proboha zastavte se na chvíli! Za čím se honíte? Nic z toho světského si nikdo z nás do hrobu nevezme, zůstanou jen vzpomínky, ty jsou věčné!  A zdraví, toho si nikdo neváží, jako by to bylo něco pod čarou… Až najednou se stane … a pak se sami sebe začneme ptát, zda mi to stálo za to, protože zdraví, to je to jediné, co si přátelé nekoupíte!

Proto alespoň v tomto čase se zastavte, odpočívejte a užívejte si ty krásné chvilky v kruhu rodiny, které jsou neopakovatelné. Nechci působit negativně, jen se tak trochu ohlížím. S věkem prý přichází moudrost, no nevím, zda je to právě můj případ, ale upřímně, sama k sobě vidím, jak se ty hodnoty prostě mění. Ať už chcete nebo ne, je to tak!

dsc_0522ret.jpg

   Celá smečka v Golden-Hill Vám všem našim příznivcům přeje ty nejkrásnější vánoční svátky, jejich prožití v kruhu rodiny, pohodu a klid. Všem, přejeme to nejcennější a tím je zdraví. Krásný Nový rok 2019.

Iva a Petr

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář